Zařízení pro regulaci přetoků

 1
Eshop kód: BDNZ-WIFI
2 250 Kč bez DPH 2 722,50 Kč s DPH
Na dotaz
1ks +

Parametry produktu

Wi-Fi:Ano - standard
Počet krabic balení:1
Výrobce:Haier

Popis produktu

Zařízení měří aktuální spotřebu elektrické energie a omezuje vyrobený výkon z balkónové fotovoltaiky za pomocí 1ks měřícího trafa. Vyrobený výkon z fotovoltaiky je pravidelně monitorován a porovnáván se spotřebou na instalovaném fázovém vodiči. Vzhledem k situaci, že odběr elektrické energie v dané domácnosti je nepředvídatelný a nekontrolovanelný, je nutné kontrolovat výrobu energie, aby nedocházelo pokud možno k přetokům do sítě.

Zařízení pro regulaci přetoků je nutné instalovat do bytového / domovního rozvaděče na příslušný fázový vodič s připojenou balkónovou fotovoltaickou elektrárnou Haier HMK1P-800D-FB. Zařízení se dále připojuje do stejné WiFi sítě jako je instalovaný přenos dat z mikrostřídače a tím je zajištěna výměna informací týkající se omezení přetoků. 

Jelikož během provozu může dojít k výpadku WiFi, regulačním zpožděním atp., pro 100 % zajištění nulových přetoků doporučujeme instalovat také proudové relé (Odbornou a způsobilou osobou). 

Instalace zařízení na DIN lištu. 

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Rychlá a kvalitní
doprava
Prémiové produkty za
atraktivní cenu
Záruka 3 roky
a 10 let na kompresor
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše