Pryžové podložky na 200 kg

 1
Eshop kód: NOCE4040DD
950 Kč bez DPH 1 149,50 Kč s DPH
Více jak 30 dnů
1ks +

Parametry produktu

Typ konstrukce / materiálu:Pryžové

Popis produktu

Každá podložka je opatřena dvěma ocelovými deskami mezi kterými je průžný termoplastický elastomerový prvek s nosností až 50 kg (tvrdost 45ShA). Obě desky jsou pozinkovány podle UNI ISO 2081 Fe / Zn 12c1A a potažené pužným materiálem zajišťujícím protiskluzové vlastnosti. Pro správné uchycení je podložka opatřena otvorem se závitem M8. Model NOCE4040DD má závit pro instalaci šroubu z obou stran a je možné instalovat podložku i na rovný podklad.

Termoplastický elastomer je ideální pro použití při teplotách v rozmezí od -45°C do +110°C pro sadu zelenou (35ShA), žlutou (45ShA) a černou (70 ShA) a v rozmezí od -55°C do + 135°C pro červenou sadu (60 ShA). Kromě toho má uvedený elastomer vysokou odolnost proti stárnutí, znečišťujícím látkám, uhlovodíkům, rozpuštěným solím, UV záření a čisticím prostředkům. Je vyroben z recyklovatelného materiálu.

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Rychlá a kvalitní
doprava
Prémiové produkty za
atraktivní cenu
Záruka 3 roky
a 10 let na kompresor
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše