Sestava rozvaděčů 10kW

 1
Eshop kód: RSAD2S510
86 961 Kč bez DPH 105 222,81 Kč s DPH
Do 21 dnů
1ks +

Parametry produktu

Výrobce:SOKRA

Popis produktu

Rozvaděčová sestava je vybavena komponenty Schneider a skládá se ze dvou samostných nástěnných rozvaděčů v ocelovém opláštění pro zvýšení požární bezpečnosti.

Rozvaděčová skříň pro DC stranu obsahuje 2x výkonový jistič 16A / 800VDC a přepěťové ochrany třídy 1 od společnosti Weidmüler pro každý string samostatně.

AC strana je v samostatném rozvaděči s vazebním relé pro přijímání signálu HDO z DS a zároveň s kontakty pro osazení vyrážecího STOP tlačítka. Dále je osazen jistič 63A / 400VAC pro připojení distribuční sítě a standardního odběru objektu. Samostatně je osazen jistič 32A / 400VAC pro zálohovaný výstup pro vyčleněné elektrické okruhy nebo celý dům.

Na výstupu do distrubiční sítě je instalován elektroměr pro měření vyrobené elektrické energie a přepěťové ochrany třídy 1 + 2 od společnosti Weidmüler.

Rozměry jedné skříně činní: 450x1086x160mm

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Rychlá a kvalitní
doprava
Prémiové produkty za
atraktivní cenu
Záruka 3 roky
a 10 let na kompresor
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše