Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat o mimořádném opatření naší společnosti SOKRA v souvislosti se současnou situací a se šířením nákazy koronavirem. Preventivním opatřením, které začne platit od čtvrtka 22.10.2020, se budeme snažit snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. Od výše uvedeného data jsme nuceni do odvolání omezit osobní odběry pro naše velkoobchodní partnery a zastavit osobní odběry pro maloobchodní prodej. Zásilky Vám rádi odešleme prostřednictvím přepravní společnosti GEIS/ DPD. Osobní odběr pro velkoobchodní partnery bude možný pouze po telefonické domluvě a pouze v případě, že partner má nastaveny platební podmínky - bankovním převodem. Platba v hotovosti nebude možná. Děkujeme za pochopení.

Pomůcka pro výpočet ekvivalentu CO2 - F Plyny

Pomůcka pro výpočet ekvivalentu CO2 - F Plyny včetně frekvence kontrol pro volné použití Partnery spol. SOKRA, s.r.o.

Pomůcka vychází z Nařízení Evropského parlamentu 517/2014 o fluorovaných skleníkových plynech a dle Zákon č. 201/2012 Sb. o ochraně ovzduší  a dle prováděcích nařízení Evropské komise k nařízení (EU) č. 517/2014 o fluorovaných skleníkových plynech.

 

Vyhrazujeme si právo na případné chyby. Pomůcka není nikterak závazným dokumentem. Slouží pouze pro orientaci a v žádném případě nenahrazuje platné legislativní předpisy.

 

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009