NOVINKA - WiFi modul pro centrální ovládání

WiFi modul HI-WA164DB umožňujě snadno a pohodlně ovládat připojené vnitřní jednotky instalovanou aplikací v chytrém telefonu s operačním systémem iOS nebo Android. Modul je připojen na lokální WiFi síť, díky které se hlásí na server a využívá Cloud systém pro vzdálené onlline ovládání jednotek v reálném čase.

Přiřazení modulu do aplikace je velmi snadné a stačí pouze postupovat podle pokynů v aplikaci.

 
Připojení systémů MRV5

Vekovní jednotky MRV5 jsou standardně vybaveny komunikačním převodníkem, respektive výstup Modbus RS485. Proto je možné WiFi modul připojit přímo na svorky venkovní jednotky a veškeré připojení vnitřní jednotky se následně načtou do aplikace.

Připojení systémů MRV-S a MRV-C

Pro připojení těchto systémů je nutné instalovat komunikační převodní HA-MA164AD, do kterého se připojí WiFi modul. Obodbně potom veškeré vnitřní jednotky budou zobrazeny s plnohodnotnou možností ovládání v aplikaci.

Připojení single split, multisplit systémů anebo kombinace s MRV

WiFi modul umožňujě připojení na centrální ovladač HC-SA164DBT, který disponuje výstupem pro ovládání protokolem Modbus RS485. Díky tomu je možné na jakýkoliv systém opatřený centrálním ovladačem připojit tento WiFi modul a realizovat tak současně jednoduché vzdálené ovládání připojených jednotek skrze aplikaci v chytrém telefonu. Samozřejěm single split a multisplit systémz je možné ovládat přes WiFi standardní a již velmi zaběhlým způsobem a to s využitím individuálních WiFi modulů v každé vnitřní jednotce .

 

Jeden WiFi modul může ovládat až 64 vnitřních jednotek a kombinace WiFi modulů potom 256 vnitřních jednotek v chytré aplikaci. Aplikace umožňujě plnohodnotné individuální a skupinové ovládání. Zobrazuje chybové hlášky a jejich historii. Umožňuje nastavit uživatelská práva respektive uživatelské možnosti ovládání (úrovně).

 

Ze dne: 11. 07. 2019

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009