Klimatizaci nebo čističku vzduchu? A což takhle oboje – Haier Jade!

Klimatizace do domácnosti již za poslední roky není pouze záležitostí luxusu. Je celkem běžnou praxí, že se do nových i stávajících obydlí instalují klimatizační jednotky. Možnost vytvořit příjemné mikroklima, především v teplých letních měsících, je zkrátka standard. Neméně důležitá je ovšem čistota vzduchu v obývaných místnostech. Když už si člověk pořídí klimatizaci, tak přece nechce jen „další krám do domu“, že?

A co kdyby existovala klimatizační jednotka i výkonná čistička vzduchu v jednom? Rezidenční jednotka JADE od výrobce Haier tuto kombinaci nabízí.

Nástěnné klimatizační jednotky JADE jsou vybaveny elektrostatickým filtrem IFD (inteligent filtration device), který umožňuje vysoce účinné odstranění všech znečišťujících látek a alergenů včetně virů přítomných ve vzduchu s účinností až 99,9 %. Přesný senzor detekuje přítomnost prachu a alergenů ve vzduchu a zobrazuje informace na displeji v reálném čase. Při dobrém stavu ovzduší v interiéru je funkce čistění vzduchu neaktivní. V případě snížení jeho kvality se automaticky spustí, aniž by se uživatel musel o cokoliv starat a následně se opět sama vypne. Funkce je plně automatizovaná, bezhlučná a nenáročná na údržbu. Jednotka JADE je standardně vybavena Wi-Fi modulem. Aplikace ve vašem chytrém telefonu či tabletu vám umožní nejen snadné ovládání, ale také vám například oznámí, když je potřeba vyčistit filtry. 

 

Kvalitu vzduchu umocňuje i další funkce, která dokáže vyčistit povrch výměníku tím, že vytvoří námrazu na výparníku. Tím se odstraní bakterie, plísně, viry a další nečistoty. I když to tak nevypadá, stále je řeč o klimatizační jednotce, která má velice nízkou spotřebu elektřiny. Její energetická třída je A+++, což je v období, kdy se zvyšují náklady na elektrickou energii, více než příhodné.

Jak ještě více umocnit pohodlí vašeho domova? Třetí skvělou funkcí, kterou je klimatizace Haier JADE vybavená, je tzv. ECO Sensor. Senzor umístěný na klimatizační jednotce rozpozná přítomnost či nepřítomnost osob a dle situace upraví chladicí výkon, čímž výrazně snižuje provozní náklady. Pokud je vám nepříjemný proudící vzduch z klimatizační jednotky, lze díky senzorům přizpůsobit provoz tak, aby se vám proud záměrně vyhýbal, nebo naopak! V případě nepřítomnosti osob v místnosti lze jednotku nastavit tak, aby se po 20 minutách uvedla do úsporného režimu.

V neposlední řadě je nutné zmínit design, zaměřený na oblé tvary, které se hodí do každého interiéru. Pro nerušený provoz je jednotka navržena s téměř bezhlučným a bezprůvanovým řešením konstrukce a s možností regulovat otáčky ventilátoru. 

Máte plné ruce práce, např. při vaření, a chcete si zapnout klimatizaci? Jednotku lze bez problémů ovládat také hlasem pomocí hlasového asistenta. 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze dne: 07. 05. 2020

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009