Čistý vzduch – zdravý duch = čističky vzduchu!

Obtěžuje Vás prašné prostředí v kanceláři, nebo jste alergici? Chcete mít doma čistší a kvalitnější vzduch? Jednou z možností je naše top nástěnná klimatizační jednotka Haier JADE, která nabízí jak funkci klimatizační jednotku, tak čističky vzduchu. Že už doma klimatizační jednotku máte? V tom případě si můžete pořídit čističku vzduchu HAIER.

Tato čistička se vyznačuje vysokou účinností CADR, což je hodnocení vytvořené nezávislou asociací výrobců domácích spotřebičů (AHAM). Určuje účinnost čističky vzduchu ve vztahu k ploše místnosti a objemového průtoku vzduchu vystupujícího z čističky vzduchu za minutu. Zohledňují se tři nejběžnější znečišťující látky: prach, pyl a kouř. Čím vyšší je hodnota CADR, tím je čistička vzduchu lepší. Čistička vzduchu Haier má jednu z nejvyšších hodnot CADR na trhu - 500 m³/h a díky filtru 3v1, který se skládá z hrubého filtru, HEPA filtru a z filtru s aktivním uhlíkem.

                       

Složení filtrů zajišťuje účinné odstranění vlasů, chlupů, ale také jedovatých látek ze vzduchu, jako je formaldehyd, benzen, čpavek nebo nikotin. Kvalitu vzduchu v místnosti můžete efektivně kontrolovat na barevném displeji, integrovaném na panelu čističky. Zařízení je navíc vybaveno ionizátorem vzduchu, který má velice kladné účinky na lidský organismus. Kompaktní rozměry zaručí, že se čistička vejde téměř kamkoliv. To vše včetně jednoduchého dálkového ovladače.

 

Ze dne: 29. 07. 2020

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009