Kanálová jednotka 2,2 kW

 1
Eshop kód: AD072MSERH
16 045 Kč bez DPH 19 414,45 Kč s DPH
Na dotaz koupit možné po přihlášení

Parametry produktu

Výkon chlazení (kW):2,2
Výkon vytápění (kW):2,5
Hlučnost vnitřní jednotky:27/23/20
Hmotnost vnitřní j. (Kg):17,5
Chladivové potrubí - plyn (mm):9,52
Chladivové potrubí - kapalina (mm):6,35
Počet krabic balení:1
Výrobce:Haier

Popis produktu

AD072MSERA(H), Vnitřní jednotka disponuje max. externím tlakem 30 Pa, který je možné nastavit v rozsahu 0/15/30 Pa pomocí nástěnného ovladače nebo přepínači na el. desce jednotky.Mají jednu z nejnižších výšek na trhu a to 185 mm. Což umožňuje jednotky umístit téměř do jakýchkoliv mezistropních prostor. Na jednotky lze napojit také přisávání čerstvého vzduchu z venkovního prostředí místnosti a splnit tak hygienické požadavky na přívod vzduchu do vnitřních prostor.

Jedná se o jednotky vybavené pokročili filtrací vzduchu (antibakteriálním filtrem) a UV-C lampou pro odstranění virů a bakterií.

Součástí jednotky není ovladač a je nutné volit z řady nástěnných a dálkových ovladačů. Při volbě dálkového ovladače je nutné zakoupit také přijímač signálu RE-02.

Přívodní / odvodní panel (vyústka / mřížka)

K jednotkám je možné volitelně dokoupit velmi elegantní a funkční přívodní / odvodní panel.  Přívodní panel je vybavený motory pohybu směrových lamel a je připojen do elektronické desky vnitřní jednotky. Znamená to, že je možné u kanálových jednotek využívat také funkci swing a není nutné řešit nákup jiných distribučních elementů. Odvodní panel je mřížka, která může být instalována v horizontální i vertikální poloze dle potřeby projektu.

Jednotky jsou dostupné v 7 modelech 1,5 - 7,1 kW.

Více technických parametrů viz přiložený katalogový list.

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Rychlá a kvalitní
doprava
Prémiové produkty za
atraktivní cenu
Záruka 3 roky
a 10 let na kompresor
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše