Vážení obchodní přátelé a partneři. od 2.10. 2023 nás naleznete na nové adrese a to Bečovská 1273/1 Praha - Uhříněves. Otevírací doba kanceláře je 8:00 až 16:30, sklad 8:00 až 16:00.

Pokojový termostat

 1
Eshop kód: RDG200KN
8 187 Kč bez DPH 9 906,27 Kč s DPH
Do 30 dnů
1ks +

Popis produktu

Týdenní prostorový termostat s dotykovými tlačítky a podsvíceným displejem, zapnuto / vypnuto, PI regulace, přepínání 2 provozních módů chlazení a vytápění, , Zatížitelnost kontaktů 24 - 230VAC, napájení 220V, KNX protokol elegantní design,

 Regulátor RDG200KN v moderním a tenkém provedení pro komerční budovy (hotely, konceláře, veřejné budovy, školy apod.). Díky komunikačnímu protokolu KNX jej lze propojit se Siemens systémy SYNCO a DESIGO. Dálkové ovládání probíhá přes aplikaci chytrého telefonu, která regulátor uvede i do provozu při prvním spuštění.

 

Vlastnosti

  • napájení 24 VAC nebo 230 VAC
  • triakové výstupy ON/OFF, PWM, 3-polohové řídící signály
  • ovládání 1-, 3-stupňového a DC 0-10 V ventilátoru
  • 3 multifunkční vstupy

 Kontrolka ve tvaru lístečku uprostřed ovládacího kolečka symbolizuje, zda je topný systém řízen optimalizovaně (zeleně svítící), či není energeticky optimalizovaný kvůli přenastavení (červeně svítící). Optimalizovaného vytápění lze dosáhnout jednoduše poklepáním na červený lístek. Ovládání lze zamknout, aby nikdo jiný nemohl regulátor přenastavit.

Regulátor nabízí tři přednastavené režimy provozu - Komfort, Útlum, Ochranný režim.

Teplota místnosti je měřena vestavěnými čidly, která zároveň měří i vlhkost v prostoru. Regulátor tak může regulovat jak teplotu, tak vlhkost. Regulátor nabízí i možnost připojení externího čidla.

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Rychlá a kvalitní
doprava
Prémiové produkty za
atraktivní cenu
Záruka 3 roky
a 10 let na kompresor
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše