Vážení obchodní přátelé, dne 27.5. 2020 je z provozních důvodů uzavřena kancelář a sklad naší společnosti. Objednávky došlé s vyskladněním v tomto termínu budou postupně vyřizovány od 28.5. Děkujeme za pochopení

Parapetní 2,5 kW

 1
Sleva 2 %
Kód: AF09AS1ERA
8 523 Kč bez DPH 8 353 Kč bez DPH 10 107,13 Kč s DPH
Do 14 dnů
1ks +

Parametry produktu

Výkon chlazení (kW):2,5
Výkon vytápění (kW):2,8
Hlučnost vnitřní j. / akustický tlak (dBA), v 1m:39/35/30/26
Hmotnost vnitřní j. (Kg):17
Chladivové potrubí - plyn (mm):9,52
Chladivové potrubí - kapalina (mm):6,35
Počet krabic balení:1
Výrobce:Haier

Popis produktu

Parapetní jednotky se vyznačují především svým elegantním designem, nízkou hlučností a velmi snadnou montáží. Jednotky se standardně dodávají s dálkovým ovladačem, nicméně jednotku je možné také zapnout a vypnout pomocí integrovaného tlačítka přímo na plášti jednotky a to vždy do přednastaveného provozního módu/ režimu.

Technologie

Technologie parapetních jednotek je výjimečná a to především díky možnosti volby mezi dvěma distribučními vyústkami vzduchu do prostoru místnosti. Jednotka má kromě standardní vyústky v horní části jednotky také dolní vyústku. Mezi těmito vyústkami může uživatel snadno přepínat pomocí přednastavení klapky umístěné v jednotce.

Spodní vyústka je určena především pro využití při funkci vytápění, jelikož teplý vzduch vystupující z jednotky bude proudit u podlahy a následně stoupat vzhůru díky nižší hustotě a mísit se s vnitřním chladnějším vzduchem. U horní vyústky je tomu naopak, je využitelná zejména pro chlazení, kdy chladnější vzduchu vystoupá pod strop místnosti a následně bude padat k podlaze a mísit se tak s vnitřním vzduchem.


99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009