Nebula šedá 3,6 kW

 1
Sleva 2 %
Kód: AS12NS1HRG
7 596 Kč bez DPH 7 444 Kč bez DPH 9 007,24 Kč s DPH
Na dotaz
1ks +

Parametry produktu

Výkon chlazení (kW):3,6
Výkon vytápění (kW):3,7
Hlučnost vnitřní j. / akustický tlak (dBA), v 1m:39/34/27/23
Wi-Fi:Ano - standard
Provedení nástěnné jednotky:Nebula
Nano Aqua:Ano
Hmotnost vnitřní j. (Kg):10
Chladivové potrubí - plyn (mm):9,52
Chladivové potrubí - kapalina (mm):6,35
Počet krabic balení:1
Výrobce:Haier

Popis produktu

Jednotky nebula jsou univerzálními nástěnnými jednotkami, které je možné volně kombinovat do systémů single split 1+1 nebo multisplit 1+5. U těchto jednotek je kladen maximální důraz na jejich funkčnost a energetickou úsporu. Standardně jsou jednotky vybaveny Wi-Fi modulem, který umožňuje ovládání jednotky pomocí aplikace z vašeho chytrého telefonu. Tato aplikace je zdarma dostupná pro operační systémy Android nebo iOS. Můžete tedy jednotku či skupinu jednotek ovládat z jakéhokoliv místa na světě a to co do kompletního plnohodnotného ovládání. Dále jsou jednotky vybaveny celou řadou funkcí usnadňující jejich ovládání a zvyšující uživatelský komfort.Jednou z nich je i speciální konstrukce dalekého dosahu proudu vzduchu, který je až 20 m! Tzn., že jednotky josu vhodné pro rozsáhlé prostory, kde dokáží zajistit rovnoměrné rozložení teploty. U jednotky 24k je rychlost proudění ve vzdálenosti 20 m od jednotky 0,7 m/s. Současně jednotky disponují jednou vertikální směrovou lamelou, díky které je výrazně snížena hlučnost jednotek a řízení směru proudu vzduchu je velmi přesné.

Funkce Nano-Aqua
 

Vnitřní jednotky jsou vybaveny nanogenerátor vodních molekul, který umožňuje vracet zpět do vzduchu zkondenzovanou vodu. Díky této funkci jednotka nevysušuje vzduch v místnosti a vaší pokožku, rohovku oka apod. Jelikož se jedná současně o elektrostatické zařízení zastupuje také funkci ionizítoru vzduchu. Jedná se o generátor iontů, který zachycuje kladně nabité ionty a do cirkulačního vzduchu jsou dále produkovány pouze záporně nabité. Tyto záporně nabité ionty zachycují nečistoty ve vzduchu a usazují se. Tím dochází k "čištění" vzduchu.Současně tyto ionty mají žádoucí vliv na člověka.

Konstrukce a design

Design jednotek je velmi elegantní a je podtržen "neviditelným LED displejem, který je umístěn pod čelním panelem jednotky. V případě že je displej zapnut prosvítá srkze tento panel a naopak v případě, že displej vypnete nebo jednotku zmizí a nikterak neruší design samotné jednotky.

 

 

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009