MCI - 21 kW

 1
Kód: MCI021H0AA_W
303 832 Kč bez DPH 367 637 Kč s DPH
Do 14 dnů
1ks +

Parametry produktu

Výkon chlazení (kW):18,6
Výkon vytápění (kW):21,1
Chladicí faktor EER:3,1
Topný faktor COP:4,1
Hlučnost venkovní j. / akustický tlak (dBA), v 1m:60
Hmotnost venkovní jednotky:104
Počet krabic balení:1
Výrobce:Galletti

Popis produktu

Kompaktní monoblokové tepelné čerpadlo MCI je plně vybavené plně frekvenčně řízenými komponenty jako je kompresor, ventilátor a i oběhové čerpaldo. Jedná se o vysoce kvalitní výrobek vyrobený v České republice. Jednotka je dodávána se samostatným nástěnným ovladače s možností sledování aktuálního stavu zařízení a možností kompletního nastavení zařízení včetně regulace výkonu dle externí teploty na základě vestavěných ekvitermních křívek nebo dle uživatelsky upravené křivky.

Výrobní program společnosti Galletti je doplněn o nové reverzibilní tepelné čerpadlo MCI. Modelová řada obsahuje 5 jednotek a 6 modelů, které jsou vybaveny nejmodernějším frekvenčně řízeným kompresorem, který je schopen účinně splnit požadavky na chlazení nebo vytápění obytných nebo lehkých komerčních objektů.

Jednotky MCI plně využívají nejmodernějších technologií v oblasti vytápění a chlazení: ve skutečnosti jsou všechny jednotky plně frekvenčně řízené a používají elektromotory s permanentními magnety se stejnosměrným proudem, a to i pro vestavěné příslušenství - jako jsou ventilátory a cirkulační oběhové čerpadlo. Uvedená technologie dramaticky snižuje spotřebu elektrické energie a minimalizuje ji za všech provozních podmínek a zajišťuje tak maximální úroveň energetické účinnosti, která je dává do třídy A+ nebo A++. Díky pokročilé regulaci s optimalizovaným řízením, která integruje fungování klíčových součástí jednotky, čímž optimalizuje vzájemné ovlivňování hlavních částí: kompresor, ventilátor a oběhové čerpadlo.

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009