Bezdrátový termostat

 1
Eshop kód: RDE100.1RF
5 042 Kč bez DPH 6 100,82 Kč s DPH
Do 30 dnů
1ks +

Popis produktu

Sada bezdrátového týdenního prostorového termostat s dotykovými tlačítky zapnuto / vypnuto, PI regulace pouze jeden provozní mód chlazení nebo vytápění, Nastavení požadované teploty v rozsahu 5...35 °C, Zatížitelnost kontaktů 24 - 250VAC, bateriové napájení.

Vaše úloha spočívá v nastavení teploty na termostatu a o zbytek se postará za vás. Dokážete si na něm naprogramovat teplotu na každý den či týden dopředu. Díky tomu máte teplotu pod kontrolou. Dokáže plánovat, což je jeho velkou předností. Umožňuje vám to nastavit si různou teplotu přes týden a jinou na víkend. Integrované teplotní čidlo patří k výhodám tohoto modelu. Přehled o všech podstatných hodnotách vám dokáže zprostředkovat podsvícený displej. Časovačem získáte možnost nastavit, kdy a kde má být jaká teplota. Pokud se jedná o vstupní napětí, jeho výše má hodnotu 230 V a 3 V. Na tomto druhu termostatu je ukazatel digitální. Disponuje systémem, který je uzavřený. Aby jste získali jeho plnou funkčnost, je nutné ho připojit k centrální jednotce.

  • Rychlý a jednoduchý způsob ovládání teploty
  • Možnost programování: týdenní a denní
  • Termostat disponuje funkcí plánování času vytápění či teploty
  • Jistě oceníte jeho integrovaní teplotní čidlo
  • Dokonalý přehled o teplotách a časech díky podsvícenému displeji
  • Časovač pro nastavení ideální teploty v požadovaný čas
  • Vstupní napětí má hodnotu 230 V a 3 V
  • K ovládání slouží digitální ukazatel
99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Rychlá a kvalitní
doprava
Prémiové produkty za
atraktivní cenu
Záruka 3 roky
a 10 let na kompresor
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše