Aqua 3,5 kW

 1
Sleva 2 %
Kód: AS12QS2ERA
6 764 Kč bez DPH 6 629 Kč bez DPH 8 021,09 Kč s DPH
Do 14 dnů
1ks +

Parametry produktu

Výkon chlazení (kW):3,5
Výkon vytápění (kW):3,6
Hlučnost vnitřní j. / akustický tlak (dBA), v 1m:35/30/25/23
Wi-Fi:Ano - Volitelně (Kabel - W001)
Provedení nástěnné jednotky:Aqua
Nano Aqua:Ano
Hmotnost vnitřní j. (Kg):10
Chladivové potrubí - plyn (mm):9,52
Chladivové potrubí - kapalina (mm):6,35
Počet krabic balení:1
Výrobce:Haier

Popis produktu

Jednotky jsou standardně dodávané s bílým čelním panelem a na vyžádání je možné dodat k jednotkám panel černý. Hladina akustického tlaku v 1 m od zařízení Lp dB(A) = 22 (při nejnižších otáčkách). Vnitřní jednotky je možné volně kombinovat pro multisplit systém tzn., že je možné sestavit systém i s více než 1 vnitřní jednotky na jednu venkovní jednotku. Více informací naleznete v katalogu ke stažení níže. Standardně jsou nástěnné jednotky Aqua vybaveny dálkovým ovladačem. Jako volitelné příslušenství je možné jednotky vybavit Wi-Fi modulem, který umožňuje ovládání jednotky pomocí aplikace z vašeho chytrého telefonu či tabletu. Tato aplikace je zdarma dostupná pro operační systémy Android nebo iOS. Můžete tedy jednotku či skupinu jednotek ovládat z jakéhokoliv místa na světě a to co do kompletního plnohodnotného ovládání.

Funkce Nano-Aqua

Vnitřní jednotky jsou vybaveny nanogenerátor vodních molekul, který umožňuje vracet zpět do vzduchu zkondenzovanou vodu. Díky této funkci jednotka nevysušuje vzduch v místnosti a vaší pokožku, rohovku oka apod. Jelikož se jedná současně o elektrostatické zařízení zastupuje také funkci ionizítoru vzduchu. Jedná se o generátor iontů, který zachycuje kladně nabité ionty a do cirkulačního vzduchu jsou dále produkovány pouze záporně nabité. Tyto záporně nabité ionty zachycují nečistoty ve vzduchu a usazují se. Tím dochází k "čištění" vzduchu.Současně tyto ionty mají žádoucí vliv na člověka.

Konstrukce a design

Jednotky Aqua jsou navrženy tak, aby byly vhodné do každého interiéru. Díky svému LED displeji a výsuvnému čelnímu panelu je jednotka po vypnutí velmi elegantní a drží si svůj kompaktní design.

99 % běžného zařízení skladem a ihned k dispozici
Doprava zdarma u objednávky
nad 35 000 Kč
Technologie s bezkonkurenčním
poměrem cena/výkon
Záruka 36 měsíců na všechny klimatizace
Držitel certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2009